Wypożyczalnia Samochodów

Wypożycz auto na lotnisku w Poznaniu

Lotnisko Poznań Ławica, podobnie jak inne lotniska oferuje swoim pasażerom możliwość wypożyczenia samochodu osobowego, dzięki czemu wszyscy, którzy przylatują do Poznania mogą wyjechać z portu lotniczego samochodem. Wypożyczalnia aut na lotnisku Poznań to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które nie zamierzają długo zostać w mieście i przyjechały tutaj np. tylko na spotkanie biznesowe, jak i dla turystów, którzy cenią sobie wygodę i komfort posiadania pojazdu tylko na własny użytek.

wypożyczalnia samochodów na lotnisku poznań ławica
Rezerwuj loty z Poznania przez telefon

Obecnie wypożyczalnia samochodów na lotnisku Poznań to bardzo popularne rozwiązanie a konkurencja w tej branży jest tak duża, że do wyboru mamy przeważnie kilka firm oferujących wypożyczenie samochodu. W przypadku lotniska Poznań Ławica znajdują się tam:
– wypożyczalnia samochodów Avis, wypożyczalnia aut Budget, wypożyczalnia Hertz, Sixt, Europacar oraz AutoNaCzas, Awos24.pl Większość z tych firm to znane wszędzie wypożyczalnie samochodów, które znajdziemy nie tylko na lotnisku w Poznaniu, ale i w innych miejscowościach. Z kolei niektóre firmy działają tylko w Poznaniu. Tak duży wybór wśród wypożyczalni to dobra wiadomość dla pasażerów opuszczających lotnisko Poznań Ławica – mają zdecydowanie większy wybór i wiele możliwości, nie tylko względem wyboru konkretnej marki samochodu, ale przede wszystkim jego ceny.

Stanowiska służące do wypożyczenia samochodów są zlokalizowane na lotnisku, można jednak odpowiednio wcześniej telefonicznie lub przez internet zarezerwować wybrany model. Jest o zdecydowanie korzystniejsza opcja, gdyż lądując na lotnisku w Poznaniu już wiemy, że będzie na nas czekał samochód, dzięki czemu nieco ograniczymy formalności i wyjedziemy własnym pojazdem do miasta czy na spotkanie biznesowe.
Aby móc wypożyczyć samochód na lotnisku nie trzeba spełniać wielu wymogów. Warto jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem konkretnej wypożyczalni, ponieważ większość z nich dolicza dodatkowe opłaty kierowcom, które nie ukończyły 25 roku życia.